Portable Firefox

Portable Firefox 3.6

Przeglądarka na drogę

Zalety

  • Posiada pełną funkcjonalność Firefox
  • Działa z pamięci USB

Wady

  • Może działać niestabilnie

Bardzo dobry
8

Portable Firefox to przenośna wersja przeglądarki Firefox. Nie wymaga instalacji i można ją uruchamiać z pamięci przenośnej pendrive.

Podstawowe zalety Portable Firefox to: wysoki poziom bezpieczeństwa, możliwość dostosowania do upodobań użytkownika oraz bardzo wysoka wydajność. Nowością jest zaimplementowanie w Portable Firefox funkcjonalności dodatku Personas. Wchodząc na stronę internetową projektu można program "ubrać" w jedną z wielu dostępnych skórek. To opcja skierowana do mniej doświadczonych użytkowników, którzy nie lubią bawić się rozszerzeniami i motywami, ale znudził im się standardowy wygląd Firefoksa. Przeglądarka działa stabilnie, a otwarte karty są automatycznie zapisywane, aby chronić efekty Twojej pracy.

Każdy Portable Firefox jest inny - użytkownicy mają możliwość pełnego dostosowania przeglądarki do swoich potrzeb. Od zmian wyglądu dzięki integracją z dodatkiem Personas, po zaawansowane narzędzia dla webmasterów. Firefox ma ponad 5000 dodatków - małych programów zwiększających jego możliwości.

Pobierz Firefox Portable na Mac, to bardzo dobra przeglądarka internetowa. Może czasem działać niestabilnie, ale nie wymaga zaśmiecania dysku instalacją.

Portable Firefox

Download

Portable Firefox 3.6

Opinie użytkowników o Portable Firefox